Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj (Eyeliner & Dipliner)

Kusursuz kuyruklu, keskin hatlı ve nizami çizilmiş bir eyeliner hattı… Kim her sabah böylesine güzel bir göz makyajı ile uyanmak istemez ki? Bu kolaylığa sahip olmak, en popüler kalıcı makyaj uygulamalarından biri olan kalıcı eyeliner uygulaması ile artık mümkün!

Hemen Randevu Al E-mail Gönder

Kalıcı Dipliner

Kadınların makyaj esnasında vazgeçemedikleri, makyaj rutinlerinin en kritik parçalarından bir tanesi şüphesiz ki eyeliner ve dipliner. Görkemli bir kuyruk, nizami çizgiler ve keskin hatlar, kusursuz bir eyeliner uygulamasının olmazsa olmazlarından. Bu dört dörtlük görüntüye 7/24 sahip olmak için en çok tercih edilen kalıcı makyaj uygulamaları arasında yer alan kalıcı eyeliner işlemi yaptırılıyor. Pekiyi ya daha sade, daha yalın ve daha doğal görünümlü bir eyeliner görüntüsü arayanlar? Onlar ise yine kalıcı makyaj dendiğinde akla gelen ilk işlemlerden biri olan, güncel trend kalıcı dipliner’ı tercih etmekte!

Dipliner ismi, aslında kelimenin temel kökeni olan “dip”, yani “alt” ya da “taban” kavramından geliyor. Eyeliner göz kapağının doğrudan üzerine, kalın bir çizgi halinde çekilirken dipliner tekniği, temel olarak göz kapağının bittiği ve kirpik hattının başladığı bölgeye uygulanıyor. Böylece gözlere daha fazla derinlik katarken, çok daha organik ve doğal bir kalıcı göz makyajına sahip olmanızı sağlıyor. Ruj, far, pudra ya da fondöten kullanmadığınız, nispeten sade makyaj günleri esnasında soluk ve etkisiz görünmenize engel olan kalıcı dipliner, aynı şekilde her şeyiyle tam takır, ağır ve iddialı bir makyaj yaptığınızda da kusursuz bir “son dokunuş” haline gelebiliyor. Öyle ya da böyle, ister günlük kullanımda ister özel günlerde olsun; diplinerın yüzünüze bambaşka bir etki yaratma potansiyeli olduğu gerçeği yadsınamaz.

Söz konusu makyaj malzemeleri kullanarak dipliner uygulaması yapma olduğu zaman, bazı durumlarda eyeliner çekmekten bile daha zor bir makyaj tekniği olduğunu belirtmekte fayda var. Sadece kirpik hattına, ince ve narin bir çizgi halinde çekilerek yokmuş efekti veren dipliner, ancak ve ancak uzun uğraşlar sonucu, yoğun tecrübenin akabinde kusursuz bir şekilde çekilebilmektedir. Elbette herkesin dipliner çekme tekniğinde ustalık kazanmaya ya da buna saatlerce vakit ayırmaya imkanı olmayabilir; bu durumda da devreye, kadınların yeni favorisi olan kalıcı dipliner uygulaması girer.

Kalıcı Eyeliner

Kusursuz kuyruklu, keskin hatlı ve nizami çizilmiş bir eyeliner hattı… Kim her sabah böylesine güzel bir göz makyajı ile uyanmak istemez ki? Bu kolaylığa sahip olmak, en popüler kalıcı makyaj uygulamalarından biri olan kalıcı eyeliner uygulaması ile artık mümkün!

Eyeliner, bir kadının makyaj rutinindeki belki de en önemli makyaj malzemelerinden bir tanesidir. Göz makyajınızın vurucu hattı olan eyeliner, en sade makyajı bile tek bir çizgi ile çekici, etkileyici ve fark yaratan hale getirebiliyor. Fondöten, ruj ya da far kullanmadığınız günlerde bile ince ve zarif bir eyeliner çekerek soluk görünmekten kaçınabilir ya da özel bir gece için yaptığınız afili makyaj esnasında eyeliner çekerek, yüzünüzün ihtiyaç duyduğu o son dokunuşu ona verebilirsiniz. Eyeliner kullanımınız her ne olursa olsun, ister günlük ister özel günlerde; kendisinin yüzünüzde apayrı bir etki yaratma potansiyeli olduğunu kabul etmek lazım.

Elbette böylesine etkili bir makyaj silahı ile karşı karşıyayken kullanımının da basit ve sıradan olmaktan uzak olması, sizi şaşırtmamalı. Keskin ve kusursuz hatlı bir eyeliner çizgisi çekmek, her kadının harcı olmadığı gibi, çoğumuzun günlük tempo içerisinde uğraşmak istemediği kadar zahmetli bir süreç haline gelebiliyor. Elinizin hafifçe titremesi bile, elde etmek istediğiniz o ince eyeliner hattını bir anda tabiri caizse duble yola çevirebilir; eyeliner çizgisini uzatarak elde etmek istediğiniz “kedi gözü” görünümü, siz farkına bile varmadan bir anda “panda gözü” görünümüne dönüşebilir.

WhatsApp WhatsApp Destek Hattı